Спорт: Завършиха срещите от Шампионската лига

Фокус - 13.09.2017

Футбол. Изиграха се първите мачове от останалите четири групи на тазгодишното издание на Шампионската лига. Резултатите: Ливърпул : Севиля 2:2 Фейенорд : Манчестър Сити 0:4 Реал Мадрид : АПОЕЛ ...

Спорт: Завършиха първите полувремена на тазвечершните мачове от Шампионската лига

Футбол. Завършиха първите полувремена на 8-те мача от Шампионската лига, които се играят тази вечер. Отборите се прибраха в съблекалните при следните резултати: Марибор : Спартак (Москва) 0:0 ...

Реал (Мадрид) почва защита на трофея от Шампионската лига и всичко преди днешните мачовете

Блиц - 13.09.2017

Днес е вторият ден от първия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Победителят в турнира от последните две години Реал (Мадрид) започва защитата на трофея си.