TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

България

Докосни ме, не ме докосвай. Кажи ми, не ми го казвай

Сега - преди: 7 часа

Образователното министерство въвежда мерки за превенция на агресията в училище. Темата е вечно актуална, а проблемът - системен. В училищата деца бият деца, деца бият учители, родители бият учители, ...

Парите за образование не са обвързани с резултати

Капитал

В делегираните бюджети е заложен финансов стимул за задържане на ученици

24 Часа

Срещу двойна издръжка малките училища образоват зле и дават ниски заплати

Mediapool
всички 4 свързани новини »

Парламентът взе важно решение, което ще се отрази на благосъстоянието на депутатите

Блиц - преди: 6 часа

Временната комисия за промени в правилника на Народното събрание отхвърли предложението на БСП за замразяване на депутатските заплати и то няма да бъде гласувано утре в пленарната зала, предаде БНР.

Предложението за замразяване на депутатските заплати беше отхвърлено

Фокус
всички 2 свързани новини »

Кметът на София Йорданка Фандъкова бе удостоена със званието „Рицар на книгата” (ОБЗОР)

Фокус - преди: 6 часа

София. Кметът на Столична община Йорданка Фандъкова бе наградена с почетната статуетка „Рицар на книгата“ от асоциация „Българска книга“. Фандъкова получи наградата си в Централното фоайе на Музея за ...

Кметът на София Йорданка Фандъкова: Столична община прави всичко възможно да стимулира четенето и да подкрепя библиотеките

Фокус

Кметът на София Йорданка Фандъкова: Да дадем задача на новия образователен министър да отдели средства от ОП „Наука и образование“ за училищни библиотеки

Фокус

Йорданка Фандъкова, кмет на София: Наградата „Рицар на книгата“ е една от най-ценните за мен, защото една от каузите ми като кмет е подкрепата на книгите и четенето

Фокус

Фокус Фокус

всички 6 свързани новини »

Родители се обявиха срещу сливането на две детски градини в столицата

24 Часа - преди: 6 часа

Родителите на столичната детска градина 61,,Шарено Пиле" в кв. ,,Слатина" се обявиха срещу сливането ѝ с 62 ЦДГ ,,Зорница" в кв. ,,Христо Ботев". Решението за сливането им е взето на 6- и април от ...

Първа паралелка за охранители у нас

24 Часа - преди: 5 часа

Паралелка за охранители се открива за първи път в България. В VI СУ "Св. св. Кирил и Методий" в Перник се въвежда обучение по "Банкова охрана и инкасова дейност" с професионално направление ...

Продължават спекулациите кои ще са новите министри

BTV - преди: 5 часа

За министър на икономиката ще бъде посочен човек на „Обединените патриоти“ Спекулациите за състава на новото правителство продължават. Министрите в кабинета „Борисов 3“ ще бъдат окончателно ясни на 4 ...