TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Любопитно

150 минути физическа активност седмично забавя развитието на болестта на Паркинсон

24 Часа - преди: 6 часа

Учени от Северозападния университет в САЩ установиха, че дори малката физическа активност може да повияе върху развитието на болестта на Паркинсон, съобщи ЮПИ, цитирана от БТА.

Емилия проговори за първи път след раждането на Мира! Чалга звездата разкри за какво са спорили с Коко Динев

Блиц - преди: 6 часа

Имам едно прекрасно бебе, постоянно се усмихва, не плаче. Всеки ден се събуждам и се питам с какво съм заслужила това ангелче. Това сподели поп-фолк дивата Емилия.

Вики от "Мастило" се омъжи тайно за бензинов бос

Вики от "Мастило", както е по-известна гласовитата изпълнителка, и любимият й Петър Величков, който е изпълнителен директор на голяма верига бензиностанции, сключиха таен брак преди няколко месеца.

Всеки човек с iPhone е добре да знае това

Макар съвременните смартфони с марка iPhone да не се зареждат толкова продължително време, колкото преди, потребителите винаги се вълнуват от възможности, които допълнително съкращават този процес.

Горан Брегович: Винаги съм се чувствал у дома си, когато свиря в България

BTV - преди: 7 часа

Като дойда тук, винаги питам за сирене по шопски, призна музикантът В музиката ми винаги ще откриете следи от България, така че винаги съм се чувствал като у дома си, когато съм свирил в България.

Горан Брегович с топли думи за България, ето на кого е свирил 20 секунди

Блиц
всички 2 свързани новини »

Милионерът, който събира светския елит на борда на яхтата си (СНИМКИ)

Блиц - преди: 7 часа

Много хора си мечтаят един ден да се качат на яхта. Но за предприемач, роден в Лондон, плаването по света на яхта за милиони с организирането на партита за богати и известни е не само забавление, но ...

Шок! Софи Маринова влезе в "Пирогов", ето какво се случва с нея!

Операция претърпя в сряда гласовитата Софи Маринова, съобщава "България днес". Ромската перла е постъпила в столичния "Пирогов" само за ден и половина, за да бъде извършена операция на лявата й ...

Редовно се обривах от купешката боя за яйца! Не вярвах, че стават също толкова красиви с естествени бои - вече ги шаря ...

Вие със сигурност сте виждали как се боядисват яйца с естествена боя от лучени люспи. Резултатът е интересна смесица от бледо оранжево до тъмно кафяво.

Известните рожденици на 25 март

Днес повод за празнуване и почерпка имат: У нас: Алекс Нестор , изпълнителен директор на Американската търговска камара Проф. Петър Чуклев , художник Стойко Сакалиев , бивш футболист Стефка ...