TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Любопитно

Калканджиева ги помля: Аз съм най-яката мацка на света, а любовниците на Тачо са тъпи и грозни!

Блиц - преди: 15 часа

Жени Калканджиева помля всичко женско, което припарва до Тачо и което има пластични корекции. Шефката на „Визаж“ опроверга слуха, че си е правила корекции по лицето.

Най-накрая разкриха тайната за гибелта на военния ансамбъл в Русия

Блиц - преди: 13 часа

Разследващите една от най-мистериозните авиокатастрофи през последните години – тази на Ту-154, който изчезна при излитането си от Сочи, излязоха със заключение: няма терористичен акт, нито никаква ...

Чудатите къщи по света, вие бихте ли се нанесли в тях? (СНИМКИ)

Блиц - преди: 13 часа

Всеки мечтае за собствен дом или поне живеещиите по нашите ширини. Но често спираме своя избор на стандартен апартамент или къща. Има архитекти обаче, които не се побират в стереотипите и дават ...

Съветите на Кристиан Диор за стил и красота

Розали - преди: 18 часа

Кристиан Диор е един от най-известните модни дизайнери на XX век. Новатор с креативна мисъл, той успявa да разкрие какви са желанията на жените и да им даде онова, което искат.

10 кулинарни термина, които трябва да знаем

Поширане, сотиране, фламбиране, готвене су-вид и още. Вижте 10 кулинарни термина, които всеки любител готвач трябва да знае. © istockphoto.com Ако обичате да експериментирате в кухнята, то със ...

Райна и Митко Пайнера се хванаха за гушите! Ябълката на раздора е знойна блондинка

Блиц - преди: 16 часа

Позалязлата фолк звезда Райна е в тежък конфликт с шефа на „Пайнер“ Митко Димитров. Повече от два месеца двамата не са разговаряли, а бившата на Коцето заплашвала, че ще напусне компанията.

5 причини да тренирате с по-големи тежести

Замисляли ли сте се да предизвикате себе си и да започнете да тренирате с по-големи тежести? Този ход може да се окаже много успешен за вас и да ви приближи до резултатите, които искате.

Защо имаме различни кръвни групи?

Блиц - преди: 20 часа

Когато родителите ме информираха, че кръвната ми група е A+, усетих странно чувство на гордост. Мислех си, че след като А+ е най-добрата оценка в училище, значи A+ е най-добрата кръвна група – ...

Ето как се е родил изразът „сульо и пульо“

Блиц - преди: 18 часа

Всички сме чували израза „сульо и пульо“. Но откъде идва той и какво наистина означава? Още от памтивека обществото се е деляло на класи, а класите са означавали качество.

Пет храни, които ускоряват метаболизма

Блиц - преди: 19 часа

В известна степен метаболизмът ни работи на предварително зададена скорост, която се определя от гените ни. Когато консумираме определени храни обаче, можем да подпомогнем изгарянето на мазнините в ...