TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Култура

Електрически полицейски мотори от… „Калашников”

Вести - 15.08.2017

Две са аналогиите, които правят, когато чуя името „Калашников”: всепризнатият АК-47 и едноименното парче на Горан Брегович. В този случай обаче новината е доста изненадваща и любопитна, тъй като ...

Най-очакваните филми тази есен

Вести - 15.08.2017

Лятото винаги е било най-отчайващият кино сезон. През жежките месеци голямата индустрия ни залива със слабоумни блокбъстъри, ултрашумни екшъни и детински комедии, които гледаме да си спестим.

Deutsche Welle: Ангела Меркел подкрепя отказа от двигателите с вътрешно горене

Фокус - 15.08.2017

Берлин. Германският канцлер Ангела Меркел смята за принципно правилен отказа от бъдещото използване на двигатели с вътрешно горене, но добави, че не е готова да установи конкретни срокове, както са ...

И Германия ще забранява нормалните коли

Вести

Меркел подкрепя премахването на двигателите с вътрешно горене

24 Часа
всички 3 свързани новини »

Ким Кардашиян: Да съм майка е най-важната ми работа

Вести - 15.08.2017

"Децата променят всичко по най-добрия възможен начин. Благодаря на моите бебета, че ме избраха и ми позволиха да бъда майка им“., написа в личния си блог Ким Кардашиян.

Опра Уинфри: Вече не се притеснявам от теглото си

24 Часа - 15.08.2017

Опра Уинфри, която е на 63 години, разказа пред сп. "Вог", че вече не се притеснява от теглото си, съобщи Асошиейтед прес, цитирана от БТА. Макар и да е медиен магнат, Опра Уинфри призна, че ...

Опра с ценни съвети за по-добър живот

Вести
всички 2 свързани новини »

Балерините - за болката, която стои зад красотата

Вести - 15.08.2017

Дарин Волкова е професионална балерина и фотограф, която улавя какво се случва, когато дълго време един човек се отдава изцяло на това да практикува балет.

Хората ще могат да споделят песни във Facebook Messenger

Вести - 15.08.2017

Потребителите на чат приложението Facebook Messenger ще могат да слушат музика заедно докато си пишат. Компанията е интегрирала каталога на Spotify към виртуалния асистент M, който е част от ...

Какво се случи с бебето, което пушеше по 40 цигари на ден

Вести - 15.08.2017

Алди Ризал е момченцето от Суматра, Индонезия, което шокира света, защото всеки ден изпушваше по 40 цигари и то едва на 2 години. Снимките на индонезийчето как пуши, яхнало триколката си, буквално ...

Мъж провисна от корабче за снимка. Ето последвалото

Вести - 15.08.2017

Зад почти всяка успешна влогърка в интернет, стои поне един смел мъж, който да й помага със снимки и видеа, за да бъдат идеални. Габриел Мартинез Ривера е на 24 години, роден в Пуерто Рико, а част от ...

Защо Бела Хадид никога не се усмихва на снимки

Вести - 15.08.2017

Бела Хадид призна в ново интервю, че когато позира за снимки рядко се усмихва, пише Yahoo Style . Причината обаче не е настроението на младата моделка.