TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Спорт

Американец от Реал облича екипа на Словения

Гонг - преди: 2 часа

Антъни Рандолф източник: БГНЕС Американският баскетболист на Реал Мадрид Антъни Рандолф получи словенски паспорт и ще играе за Словения на предстоящото Европейско първенство за мъже през септември.

Мачът на Цвети Пиронкова сe бави, тя гледа към нови хоризонти

Гонг - преди: 2 часа

1 /6 Цветана Пиронкова източник: instagram.com/tpironkova/ Цветана Пиронкова източник: instagram.com/tpironkova/ източник: instagram.com/tpironkova/ Цветана Пиронкова източник: ...

"Мудис" повиши рейтинга на Гърция след спасителната сделка

24 Часа - преди: 5 часа

Международната рейтингова агенция Мудис (Moody's) повиши оценката си за гръцкия дълг, след като този месец страната постигна сделка с кредиторите си да бъде продължено изплащането на спасителни ...

"Мудис" вдигна малко рейтинга на Гърция

Actualno
всички 2 свързани новини »

Мечка уби 16-годишен по време на маратон

BTV - преди: 7 часа

Инцидентът е станал в гората, през която минава част от състезателното трасе Мечка отне живота на 16-годишен участник в ежегодния маратон "Мемориал Робър Спър" в Аляска.

Мечка отне живота на 16-годишен по време на маратон

Гонг

Мечка изяде участник в маратон

Блиц

Мечка уби 16-годишен по време на маратон

24 Часа

Mediapool

всички 5 свързани новини »

Юнайтед не спира преговорите за Мората, перспективата - неясна

Гонг - преди: 7 часа

OЩЕ ВИДЕО Мечтата на Григор - залостена зад испански възел Салах: Искам трофей с Ливърпул, ще дам всичко от себе си Хамилтън: Алчен съм, искам да имам повече титли от Фетел Неймар: Верати ще донесе ...

"Манчестър Юнайтед" и "Реал" Мадрид в напреднали преговори за Мората

BTV

Станислав Генчев: Доволен съм най-вече от желанието

Гонг - преди: 4 часа

източник: БГНЕС Наставникът на Етър Велико Търново Станислав Генчев коментира след успеха над Дунав с 2:0 в контролна среща, че е доволен от желанието, демонстрирано от неговите футболисти.

Заубер скоро обявява новия си шеф

Гонг - преди: 3 часа

Мониша Калтенборн източник: Gulliver/Getty Images Отборът на Заубер съвсем скоро ще бъде в състояние да обяви кой ще бъде новият изпълнителен директор. Това обяви отборният мениджър Беат Цеендер.

Формула-1: Мониша Калтенборн напусна поста изпълнителен директор на Заубер

Фокус