TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Спорт

Томаш: Чакаме чужденец директно за подпис

Блиц - преди: 5 часа

Треньорът на Берое Александър Томаш говори пред медиите след втората контрола на тима за 2018 година - победата с 2:1 над Марица. "Още една тренировка за нас. Благодарим отново на съперника.

Томаш: Чакаме играч, с който сме говорили директно за договор

Гонг

Бербатов може и да играе в Берое

Actualno
всички 3 свързани новини »

Първото за годината контролно на гимнастичките в красиви кадри

Гонг - преди: 3 часа

1 /59 Първото за годината официално контролно на националния отбор по художествена гимнастика индивидуално източник: facebook.com/BGRGfederation, Анна Недкова Първото за годината официално контролно ...

Интер поиска нападател от Ливърпул

Гонг - преди: 2 часа

OЩЕ ВИДЕО Челси накара Рома да се замисли с оферта от 25 милиона Черногорец е четвъртото ново попълнение на Етър Херо: Рано е да имам готов състав в главата си Терзиев: Имам предложение за нов ...

Илиев се завърна с победа в "Черно море"

Сега - преди: 3 часа

СНИМКА: "ЧЕРНО МОРЕ" Илиан Илиев по време на вчерашния мач. С победа започна втория престой на Илиан Илиев като треньор на "Черно море". Вчера варненци спечелиха с 2:0 срещу втородивизионния ...

Кики: Избрах Черно море заради Илиан Илиев

Блиц

Черно море привлече Дани Кики и Миро Енчев

Гонг

Дани Кики: Предпочетох Черно море заради Илиан Илиев

Гонг

Блиц

всички 5 свързани новини »

Три пъти за късмет: Интер не оставя Барса на мира

Гонг - преди: 3 часа

OЩЕ ВИДЕО Ливърпул прати сърбин да се обиграва в Кардиф Райконен с нов състезателен инженер във Ферари Насилникът Фланаган ще усети и тоягата на Ливърпул Кешеру даде преднина на Лудогорец срещу ...

Интер с последна оферта за играч на Барса

Блиц
всички 2 свързани новини »

Полша не се отказва от търсенето на репарации от Германия

Actualno - преди: 7 часа

Полша не се отказва от исканията за репарации от Германия от Втората световна война. Въпреки това въпросът не трябва да възпрепятства добрите отношения между съседите, заяви новият външен министър на ...

Външните министри на Германия и Полша обсъдиха полските искания за репарации

Mediapool

Защо Чапутович дойде тъкмо в България?

DW

Защо полският външен министър дойде първо в София

Дневник
всички 4 свързани новини »

Дневен хороскоп за 18 януари

Actualno - преди: 3 часа

Овен Този ден ще ви донесе среща, в която ще ви се усмихне късметът. Ново познанство ще отвори пред ваш много възможности за кариерно израстване. Бъдете на ниво! Телец Този ден ще ви донесе повече от ...

Челси накара Рома да се замисли с оферта от 25 милиона

OЩЕ ВИДЕО Черногорец е четвъртото ново попълнение на Етър Херо: Рано е да имам готов състав в главата си Терзиев: Имам предложение за нов договор, дано се разберем На "Меаца" отчаяно искат да ...

Челси с оферта за защитник на Рома

Гонг
всички 2 свързани новини »

На "Меаца" отчаяно искат да разкарат Жоао Марио

OЩЕ ВИДЕО Терзиев: Имам предложение за нов договор, дано се разберем Бейл извести Реал Мадрид: Искам в Юнайтед! На живо с Gong.bg: Левски инкасира ранен гол Лудогорец - Ботошани 2:0 /репортаж/ ...