TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Спорт

Лауда: И Розберг не би се справил по-добре от Валтери

Гонг - преди: 1 час

OЩЕ ВИДЕО Почетният президент на Мерцедес Ники Лауда похвали новия пилот на отбора Валтери Ботас за представянето му в Гран При на Австралия. Финландецът завърши на трето място в първия старт от ...

Ихеаначо готов да се бори за мястото си в Сити

Келечи Ихеаначо източник: Gulliver/Getty Images Обещаващият млад нападател Келечи Ихеаначо не е обезкуражен от липсата на шансове в Манчестър Сити напоследък и е готов да се бори за мястото си в ...

Челси конкурира Манчестър Сити за крило от Байерн

Блиц - преди: 4 часа

Челси ще конкурира Манчестър Сити за френския национал Кингсли Коман, който играе под наем в Байерн от Ювентус, съобщава „Сън”. Английските грандове са готови да платят на „бианконерите” 43 милиона ...

Челси и Манчестър Сити се включват в борбата за подписа на Коман

Гонг
всички 2 свързани новини »

Един фаворит и още четирима кандидати за треньорския пост във Валенсия

източник: Gulliver/Getty Images Марселино Гарсия Торал е основният фаворит да застане начело на Валенсия от новия сезон в Примера дивисион. В началото на миналата седмица президентът на Валенсия ...

Тиeри Анри: Не съм готов да сменя Венгер

Гонг - преди: 5 часа

Арсен Венгер и Тиери Анри източник: Gulliver/Getty Images Анри защити Венгер, но изтъкна психологически проблеми Свързани материали Анри фаворит да смени Венгер начело на Арсенал Тиери Анри: Не ...

Анри: Аз съм доказателство за успехите на Венгер

Блиц
всички 2 свързани новини »

Акциите на Ферари полетяха след Гран При на Австралия

Гонг - преди: 2 часа

OЩЕ ВИДЕО Ферари отбеляза рекордно високи цени на акциите си след победата на Себастиан Фетел в Гран При на Австралия. Към момента „скудерията“ се котира най-високо от всички отбори във Формула, ако ...

Хамилтън притеснен, Формула 1 може да стане "влак"

Гонг

Фетел донесе на "Ферари" първа F1 победа от 2015 г.

Сега

Спорт: Люис Хамилтън вярва, че може да победи Себастиян Фетел за световната титла

Фокус

Днес 24 Часа BTV Гонг Гонг Блиц Гонг Гонг

всички 13 свързани новини »

Тодор Неделев притесни Ботев

Гонг - преди: 2 часа

OЩЕ ВИДЕО Футболистите на Ботев Пловдив започнаха подготовка за последния си мач от редовния сезон, в който посрещат състава на Монтана, предадоха от клуба.

Ботев (Пловдив) с Неделев и Виана срещу Монтана

Блиц

Ботев поднови тренировки, Неделев се готви на облекчен режим

Блиц
всички 3 свързани новини »

Президентът, който промени посоката

BTV - преди: 2 часа

Ексклузивно интервю с президента на Спешъл Олимпикс - Тимъти Шрайвър Близо 3000 атлети, 1100 треньори, 3000 доброволци, 5000 членове на семейства, 500 официални лица.

Атлетите ни от Спешъл Олимпикс се завърнаха с 9 медала

Гонг

Атлетите ни от Спешъл Олимпикс отново на родна земя (ГАЛЕРИЯ)

BTV
всички 3 свързани новини »

Рибери: Байерн е последният ми отбор в Европа

Блиц - преди: 1 час

Франк Рибери разкри, че последния тим, за който ще играе в Европа, ще е Байерн (Мюнхен). Той също така добави, че е склонен да приеме предизвикателство в кариерата си и да облече екип на отбор от ...