TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Наука и Технологии

Този човек има за съпруга кукла и разказва за сексуалния си живот с нея в най-големи подробности (СНИМКИ 18+)

Блиц - преди: 37 мин

Секс куклите все по-често влизат в светлината на прожекторите. Те изместват истинския контакт с жени, не говорят много и са над 90% близки до оригиналния интимен акт с жени.

Инженер създаде най-перфектната секс кукла, тя обича да бъде докосвана (ВИДЕО)

Блиц
всички 2 свързани новини »

Парализиран мъж раздвижи дясната си ръка с мисъл чрез иновативна технология

24 Часа - преди: 3 часа

Парализиран мъж от Охайо успя за пръв път от осем години да се нахрани сам, благодарение на иновативна технология, която чете мислите му и изпраща сигнали за задвижване на мускулите на ръката му, ...

Технологии: Парализиран движи ръка със силата на мисълта!

Днес

"Самсунг" отново пуска в продажба гърмящия Galaxy Note 7

Блиц - преди: 10 часа

Южнокорейската компания Samsung обяви официално, че отново ще пусне в продажба модела си Galaxy Note 7, който миналата година бе изтеглен от пазара заради запалване на батериите.

Гърмящите Galaxy Note 7 все пак ще се продават!?

Днес

Учени от Орегон разбулиха огромна загадка - как котките се отнасят към хората

Блиц - преди: 13 часа

Американски учени от Държавния университет на Орегон установиха, че повечето котки предпочитат общуването с хората пред други дейности, включително и хранене, съобщава Behavioural Processes.

Учени: Котките обичат хората

24 Часа

Големите мистерии, които човекът още не е разгадал

Вести - преди: 15 часа

Вече знаем как ще стигнем космоса, но знаем ли какво можем да намерим там? И най-мощните ни телескопи не могат да дадат отговор на безброй въпроси, а учените само спекулират с предположения за ...

Най-големите мистерии на космоса, които човекът още не е разгадал (ВИДЕО)

Блиц

Моят страх и какво трябва да знам за него

Блиц - преди: 15 часа

Това, което ме подтикна да ви разкажа за човешките емоции, е вярването ми, че когато имаме нагласата да ги опознаем, отделим време да го направим, можем да ги изживеем, управляваме и преодолеем ...

Space.com: Тайнственият космически самолет X-37B на САЩ е вече 675 дни в орбита, не се знае какво прави там (ВИДЕО)

Блиц - преди: 13 часа

Продължава секретният полет на американския космически самолет X-37B, който работи в орбита вече 675 дни. Известното е само това, че тази мисия на NASA се провежда съвместно с Пентагона, но какво ...

Инженерство в действие – призвание, а не просто професия

Днес - преди: 17 часа

"Аз, инженерът" за четвърта поредна година надхвърли рамките на традиционния кариерен форум и се превърна в кауза за реализация на младите инженери в България.