Валенсия продължава след страхотна драма в Русия (ВИДЕО)

Блиц - 14.03.2019

Валенсия стигна драматично до равенството 1:1 при визитата си на Краснодар в реванш от 1/8-финалите на Лига Европа и с общ резултат 3:2 се класира напред в турнира.

Късна драма в Краснодар, "Валенсия" е на четвъртфинал в Лига Европа (ВИДЕО)

BTV - 14.03.2019

"Валенсия" се промъкна през иглени уши на четвъртфинал в турнира Лига Европа. "Прилепите" отстраниха "Краснодар" благодарение на гол в последните секунди.

Валенсия премина през "деветте кръга на ада" и после през Краснодар

Гонг - 14.03.2019

Испанският Валенсия премина през феноменален футболен шок, но в крайна сметка се класира за четвъртфиналите на турнира Лига Европа. Гонсало Гедеш бе героят за „лос че”, след като се разписа в третата ...

Валенсия се изплаши от руската зима

Играчите на Валенсия са изразили притеснения от условията, в които ще изиграят мача си от Лига Европа тази вечер. Те се изправят срещу руския Краснодар в 1/8-финален реванш с минимален актив от 2:1 ...