"Челси" си свърши работата в групите на Лига Европа, Миланов донесе победа на "МОЛ Види"

Дневник - 08.11.2018

Челси" постигна основната си цел в групите на Лига Европа и след четвъртата си победа от четири мача си гарантира участие в следващата фаза. Сините се наложиха с 1:0 срещу БАТЕ (Борисов) като гост.

Георги Миланов донесе победа на МОЛ Види

Гонг - 08.11.2018

Българският футболист Георги Миланов донесе победата на МОЛ Види с 1:0 при домакинството на ПАОК Солун. Унгарският шампион постигна втора поредна победа над гръцкия тим.

Миланов съсече ПАОК, "Челси" е на 1/16-финалите (ВИДЕО)

BTV - 08.11.2018

Българският национал Георги Миланов донесе победата на унгарския МОЛ Види срещу гостуващия ПАОК с 1:0 в среща от четвъртия кръг от груповата фаза на Лига Европа.

Георги Миланов герой за тима си, Челси на 1/16-финал (ВИДЕО)

Блиц - 08.11.2018

Българският национал Георги Миланов донесе победата на унгарския МОЛ Види срещу гостуващия ПАОК (Солун) с 1:0 в среща от четвъртия кръг на група „L“ в турнира Лига Европа.

Жоро Миланов донесе ключов успех за унгарци

Стандардт - 08.11.2018

Българският национал Георги Миланов донесе победата с 1:0 на унгарския шампион МОЛ Види над гръцкия гранд ПАОК в мач от група „L" на турнира Лига Европа.