TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Любопитно

Носферату

Розали - преди: 6 часа

Автор: Джо Хил , Издателство: ИБИС Прочетете откъси от книгата » Виктория Маккуин има дарбата да намира неща : гривна, прибрана на грешното място, липсваща снимка, отговори на мистериозни въпроси.

Любо Киров с двама мъже на плажа ПАПАРАШКИ СНИМКИ

Блиц - преди: 6 часа

Любо Киров също е почитател на морето. Избягва обаче да се появява на родното Черноморие, тъй като събира всички погледи към себе си. Предпочита да отскача до южната ни съседка Гърция, но за негово ...

Последният „бръмбар”

Труд - преди: 6 часа

След почти осем десетилетия най-дълго произвежданият автомобил в историята слезе завинаги от поточната линия. С традиционни песни на мариачи, фанфари и аплодисменти от завода на Volkswagen в ...

420 коня за Porsche 718

Два нови варианта паркират на върха в моделната линия Porsche 718. Под капака на кабриото 718 Spyder и на купето 718 Cayman GT4 ръмжи новоразработен 4,0-литров двигател с въздушно охлаждане и ...

Бременната Ашли Греъм показа тялото си без ретуш

31-годишната Ашли Греъм, известна с пищните си форми, обяви миналата седмица, че ще става майка за първи път. В Instagram профила си тя реши да сподели как изглежда тялото й, без никакъв ретуш и ...

Каква е разликата между добрия и страхотния адвокат?

Труд - преди: 7 часа

Блондинка влиза в магазин за платове. – Търся червен плат, ама да е много готин. Продавачът: – Имам, имам – разгъва един топ червен плат – Този е супер, френски, много модерен и скъп.

Двойка гей пингвини осинови изоставено яйце в зоопарка в Берлин

BTV - преди: 7 часа

Двойка гей пингвини, която живее в берлинския зоопарк, осинови изоставено от женска яйце, пише Би Би Си. Скипър и Пинг, които са двойка от 10 години, се държат като “образцови родители”, коментират ...

Биляна Гавазова с гореща новина за Хекимян

Блиц - преди: 7 часа

Антон Хекимян се завръща на екран. Това стана ясно от неговата заместничка в ефира на сутрешния блок на bTV Биляна Гавазова. Това ще се случи от следващата седмица.

Антон Хекимян се разходи в Истанбул, Мира Добрева не само почива, но и работи на нашето море

24 Часа
всички 2 свързани новини »

Тези палачинки по търновски са пиршество за душата

Блиц - преди: 7 часа

Тези катми си имат история, която ме провокира да ги направя, макар да не ми се нрави идеята да чакам в съботната или в неделната утрин мая да втасва, пише кулинарката Цвети Цанева от сайта hera.bg.

Какво обикновено забравяме в хотела и как да си го върнем?

Блиц - преди: 6 часа

Понякога по време на отпуск човек не трябва да се отпуска прекалено. Дори и, след като си е тръгнал от хотела и всичко сякаш е минало идеално. Защото често в бързината си туристи забравят важни вещи ...